Slide background

Zbierz przyjaciół i rodzinę – wspólnie posprzątajmy naszą gminę!

Zbierz przyjaciół i rodzinę – wspólnie posprzątajmy naszą gminę!

Burmistrz Miasta Piechowice zaprasza do akcji wspólnego sprzątania gminy z okazji Światowego Dnia Ziemi, który miał miejsce 22 kwietnia 2021 r. Tegorocznym motywem przewodnim jest hasło „Przywróć naszą Ziemię”, a sama akcja trwać będzie do końca czerwca.

Aby uhonorować ten dzień i pomóc naszej Ziemi zachęcamy wszystkich mieszkańców Piechowic do uporządkowania najbliższej przestrzeni wokół swoich nieruchomości.

W piątek 14 maja udział w akcji sprzątania gminy wezmą Przedszkole Samorządowe nr 1 oraz Przedszkole Samorządowe nr 2.

W sobotę 15 maja od godz. 9.00 zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców do przyłączenia się do pracowników Urzędu Miasta, aby wspólnie posprzątać nasze Piechowice.

Akcja ma na celu promowanie ekologicznych działań oraz uświadamianie o problemach związanych ze zmianą klimatu. Jest to idealna okazja, aby wspólnie zadbać o otoczenie oraz o tereny zielone, które nas otaczają.

Osoby chętne do wzięcia udziału w akcji Urząd Miasta zaopatrzy w worki i rękawiczki dostarczone przez Związek Gmin Karkonoskich, które będzie można odebrać w Kancelarii w pokoju nr 1. Prosimy o informację, które tereny zostaną przez Państwa uprzątnięte oraz zgłoszenie miejsca pozostawienia odpadów.

RAZEM DBAJMY O ŚRODOWISKO

Więcej informacji pod numerem telefonu: 75 718 24 15, 75 718 33 23 (ZGK Bukowiec) oraz pod numerem telefonu 75 75 48 922 (UM Piechowice).

female volunteer wearing leggins and gloves.jpg 1